• This event has passed.

Piknik Parafialny

28 kwietnia 2024 @ 13:00 - 18:00

Piknik Parafialny kwiecien 2024

Wiosna już wyraźnie daje o sobie znać, a otaczający nas świat znów nabiera kolorów. Warto ten wiosenny czas zacząć z „wysokiego C” dlatego zapraszamy wszystkich na Niedzielną Eucharystię, a po niej na integracyjny Piknik parafialny. Impreza odbędzie się w osiedlu świętego Antoniego, gdzie niestety mamy nieco ograniczoną ilość miejsca do dyspozycji, dlatego bardzo prosimy o zapisywanie się na STRONIE NASZEGO WYDARZENIA.

Piknik parafialny to okazja do wspólnego spędzania wolnego czasu, rodzinnej rozrywki oraz poznania nowych ludzi spośród grona naszych parafian. Gry, zabawy oraz muzyka pomogą nam radośnie spędzić ten czas, natomiast dla głodomorów nie zabraknie różnego rodzaju atrakcji spożywczych. Nie chcemy wszystkiego od razu zdradzać. Warto śledzić aktualizacje na stronie tego wydarzenia oraz w zakładce OGŁOSZENIA PARAFIALNE, a także na Facebooku.

Oczywiście wszyscy jesteśmy zaproszeni do współtworzenia tego wydarzenia! Jeśli uważasz, że masz dobry pomysł na grę lub zabawę integracyjną lub chodzi ci po głowie coś innego, co mogłoby uświetnić wspólnie spędzony czas, nie wahaj się odezwać do członków rady parafialnej bądź bezpośrednio do księdza proboszcza. Najprościej będzie, jeśli polubisz post związany z piknikiem na naszym FACEBOOKU PARAFIALNYM i pod postem umieścisz komentarz z podpowiedzią. Oczywiście możesz wysłać nam także email, ale tylko komentarz pod postem pozwoli ci sprawdzić czy twój pomysł nie dubluje się z pomysłem kogoś, kto już przed tobą zaproponował podobne rozwiązanie, a nam zebrać wszystkie ciekawe pomysły w jednym miejscu.

Piknik parafialny odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku. Rozpoczniemy około godziny 13:00. Planujemy zakończenie wspólnej zabawy około godziny 18:00, ale jak to mówią „czas pokaże” – nie wykluczamy przedłużenia wspólnego Świętowania Niedzieli. Bardzo prosimy o zarejestrowanie się odpowiednio wcześniej, ponieważ nie możemy zagwarantować dodatkowego miejsca dla spóźnialskich. Bilet wstępu jest jednocześnie losem w loterii.

Niech najbliższe dwa tygodnie będą dla nas czasem przygotowania. Głęboko wierzymy, że nikt nie będzie zawiedziony, ale by tak się mogło stać, potrzebujemy waszej obecności i zaangażowania.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Date:
28 kwietnia 2024