• This event has passed.

Orszak Trzech Króli

7 stycznia 2024 @ 10:00 - 10:30

W związku z uroczystością objawienia Pańskiego po raz kolejny zapraszamy wszystkich parafian na Orszak Trzech Króli.
Zgromadzimy się o 10:00 w okolicach stacji kolejowej/metra Londyn Balham następnie wyruszymy z tego miejsca w asyście Policji około 10:30 i udamy się do Kościoła Chrystusa Króla przy 232-234 Balham High Road, by tak jak trzej królowie oddać pokłon nowonarodzonemu Jezusowi złożonemu w żłóbku. Po zakończeniu procesji będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej z Uroczystości Objawienia Pańskiego.

Orszak Trzech Króli w ubiegłych latach

Do udziału zapraszamy wszystkich parafian w szczególności rodziców z dziećmi. Prosimy by zabrać przygotowane przez siebie korony oraz stroje królów i księżniczek. W trakcie Mszy Świętej będzie miało miejsce poświęcenie kredy i kadzidła, które zabierzemy ze sobą do domu żeby oznaczyć nasze drzwi.

Niech tegoroczny Orszak Trzech Króli pozwoli nam nie tylko świętować Objawienie Pańskie, ale także pomoże zaznaczyć obecność Polonii na wyspach Brytyjskich

Więcej informacji już niebawem z zakładce OGŁOSZENIA

Date:
7 stycznia 2024