Tel. 020 8672 5070, 020 8767 0358 balham@pcmew.org

OGŁOSZENIA 

Dokumenty przedślubne
Narzeczeni, którzy mieszkają w Anglii i należą do naszej Parafii, a planują zawrzeć sakramentalny
związek małżeński w Polsce lub w innym kraju, powinni zgłaszać się do naszej kancelarii z prośbą
o sporządzenie dokumentacji przedślubnej co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.
Narzeczeni powinni wziąć udział w kursie przedmałżeńskim wyłącznie w UK. Zaświadczenie
udziału w kursie w Polsce nie jest uznawane.
Kancelaria
Od poniedziałku do piątku na 30 minut przed Mszą można zgłosić się do zakrystii. W innych
godzinach kontakt z kancelarią możliwy drogą telefoniczną lub poprzez e-mail, załączając swój
numer kontaktowy.

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Aylesford 03.09.2023

W zakrystii trwają zapisy na coroczną pielgrzymkę polonii do Aylesford, koszt transportu 20 funtów od osoby, płatne przy zapisie. Odjazd autokaru z parkingu przy Klubie Orła Białego o godz. 9.30. Ilość miejsc ograniczona ponieważ autokar jest zamówiony wspólnie z parafią na Putney.

PIERWSZA KOMUNIA ŚW., BIERZMOWANIE                                                                                                         Zapisy na pierwszą komunie i bierzmowanie odbędą się na przełomie września i października

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW XX NIEDZIELA ROK A

8.30 – Za zmarłych kapłanów i zmarłych z rodziny                                                                                                    9.30 – Śp. Jadwigę i Stefana Ładoń                                                                                                                          10.45 – Śp. Mirosławę i Kazimierza Reda                                                                                                                12.00 – Śp. Janinę i Stefanię Stopa i Marię Radzumińską                                                                                         18.00 – Za duszę w czyśćcu cierpiące

 PONIEDZIAŁEK 21.08.2023 WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PIUSA X, PAPIEŻA                                                        9.00 – Śp. Jadwigę Jędrecką (5 rocznica śmierci)                                                                                                      19.00 – O Dary Ducha Świętego dla wnuczki Lilii z okazji 15-tej rocznicy urodzin

WTOREK 22.08.2023 WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTRZEJ MARYJI PANNY KRÓLOWEJ                                   9.00 – O Boże błogosławieństwo i łaskę szczęśliwego porodu dla Beaty Szychowskiej                                             18.00 – 19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy                                                                                     19.00 – O Boże błogosławieństwo dla Filipa, jego brata i rodziców

ŚRODA 23.08.2023                                                                                                                                                    9.00 – W intencji Maksymiliana z okazji rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo                                                19.00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Sebastiana Krzymowskiego w rocznicę urodzin

CZWARTEK 24.08.2023 ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA                                                                        9.00 – Śp. Krystynę Jędracką                                                                                                                                      19.00 – Śp. Wojciech Grudzień                                                                                                                                  19.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu

PIĄTEK 25.08.2023                                                                                                                                                    9.00 – O łaskę zdrowia dla Tomasza                                                                                                                          19.00 – W intencji siostry Beaty Aldony

SOBOTA 26.08.2023 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTRZEJ MARYJI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ                         9.00 – Śp. Anetę Stępień                                                                                                                                           18.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Janik: Agnieszki, Krzysztofa, Kacpra, Natalii, Franciszka

NIEDZIELA 27.08.2023 XXI ROK A                                                                                                                             8.30 – Śp. Michała Kaprowicz                                                                                                                                     9.30 – Stanisława Bochenek                                                                                                                                       10.45 – Śp. Janusza Cichosz                                                                                                                                       12.00 – Śp. Olgę Firej                                                                                                                                                 18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Cendrzak