Tel. 020 8672 5070, 020 8767 0358 balham@pcmew.org

OGŁOSZENIA 

Dokumenty przedślubne
Narzeczeni, którzy mieszkają w Anglii i należą do naszej Parafii, a planują zawrzeć sakramentalny
związek małżeński w Polsce lub w innym kraju, powinni zgłaszać się do naszej kancelarii z prośbą
o sporządzenie dokumentacji przedślubnej co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.
Narzeczeni powinni wziąć udział w kursie przedmałżeńskim wyłącznie w UK. Zaświadczenie
udziału w kursie w Polsce nie jest uznawane.
Kancelaria
Od poniedziałku do piątku na 30 minut przed Mszą można zgłosić się do zakrystii. W innych
godzinach kontakt z kancelarią możliwy drogą telefoniczną lub poprzez e-mail, załączając swój
numer kontaktowy.

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Aylesford 03.09.2023

W zakrystii trwają zapisy na coroczną pielgrzymkę polonii do Aylesford, koszt transportu 20 funtów od osoby, płatne przy zapisie. Odjazd autokaru z parkingu przy Klubie Orła Białego o godz. 9.30. Ilość miejsc ograniczona ponieważ autokar jest zamówiony wspólnie z parafią na Putney.

PIERWSZA KOMUNIA ŚW., BIERZMOWANIE                                                                                               Zapisy na pierwszą komunie i bierzmowanie odbędą się na przełomie września i października

 

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA XIX – 13.08.23                                                                                                                                  8.30 – + Anna Koc (26. rocznica śmierci)                                                                                                              9.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Leona                                                                           10.45 – Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Darii z okazji urodzin                                                         12.00 – + Stefania Foryś                                                                                                                                     18.00 – O Boże błogosławieństwo dla małżonków Ewy i Krzysztofa

PONIEDZIAŁEK 14.08.23 – WSPOMNIENIE BŁ. MAKSYMILIANA KOLBEGO                                               9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące                                                                                                                19.00 – + Stefania Foryś

WTOREK – 15.08.23 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJSWIĘTRZEJ MARYI PANNY                       9.00 – + Siostrę Marie Teresę Nazaretankę (int. od Janiny Karpowicz)                                                            18.00-19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy                                                                                 19.00 – + Zofię Czajkę (3 rocznica śmierci)

ŚRODA – 16.08.23 WSPOMNIENIE ŚW. STEFANA WĘGIERSKIEGO                                                             9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Artura Pawłowskiego o łaski dla niego i jego rodziny                              19.00 – W intencji Tomasza i Moniki o pojednanie w małżeństwie i potrzebne łaski

CZWARTEK – 17.08.23 WSPOMNIENIE ŚW. JACKA, PREZBITERA                                                              9.00 – O Boże błogosławieństwo dla Marii i jej bliskich                                                                                     19.00 – + Annę Kołak

PIĄTEK – 18.08.23                                                                                                                                              9.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji urodzin dla Lilly                                                     19.00 – Dziękczynna w 5-tą rocznicę ślubu Stelli i Dawida z prośbą o Boże błogosławieństwo

SOBOTA – 19.08.23                                                                                                                                            9.00 – O łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo dla brata Tomasza                                                          18.00 – W intencji ks. Jerzego Mikruta

NIEDZIELA XX – 20.08.23                                                                                                                                    8.30 – Za zmarłych kapłanów i zmarłych z rodziny                                                                                              9.30 – + Jadwigę i Stefana Ładoń                                                                                                                       10.45 – + Mirosławę i Kazimierza Reda                                                                                                              12.00 – +Janinę i Stefanię Stopa i Marię Radzumińską                                                                                      18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące