Tel. 020 8672 5070, 020 8767 0358 balham@pcmew.org

OGŁOSZENIA 

Dokumenty przedślubne
Narzeczeni, którzy mieszkają w Anglii i należą do naszej Parafii, a planują zawrzeć sakramentalny
związek małżeński w Polsce lub w innym kraju, powinni zgłaszać się do naszej kancelarii z prośbą
o sporządzenie dokumentacji przedślubnej co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.
Narzeczeni powinni wziąć udział w kursie przedmałżeńskim wyłącznie w UK. Zaświadczenie
udziału w kursie w Polsce nie jest uznawane.
Kancelaria
Od poniedziałku do piątku na 30 minut przed Mszą można zgłosić się do zakrystii. W innych
godzinach kontakt z kancelarią możliwy drogą telefoniczną lub poprzez e-mail, załączając swój
numer kontaktowy.

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Aylesford 03.09.2023

W zakrystii trwają zapisy na coroczną pielgrzymkę polonii do Aylesford, koszt transportu 20 funtów od osoby, płatne przy zapisie. Odjazd autokaru z parkingu przy Klubie Orła Białego o godz. 9.30. Ilość miejsc ograniczona ponieważ autokar jest zamówiony wspólnie z parafią na Putney. Gościem specjalnym tegorocznej pielgrzymki jest Bp Piotr Turzyński delegat KEP do spraw duszpasterstwa emigracji.

PIERWSZA KOMUNIA ŚW., BIERZMOWANIE                                                                                                          Zapisy na pierwszą komunie i bierzmowanie odbędą się na przełomie września i października

 

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA XVIII – 06.08.2023 PRZEMIENIENIE PAŃSKIE                                                                                       8.30 – O Boże błogosławieństwo dla Ireny, Wiktora i całej rodziny                                                                             9.30 – + Anne i  Aleksandra, zmarłych z rodziny                                                                                                        10.45 – W intencji żyjących i zmarłych Parafian                                                                                                        12.00 –  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Stanisława                                                        18.00 – + Stefania Foryś

PONIEDZIAŁEK – 07.08.2023                                                                                                                                     9.00 – +Andrzej Rodzoch                                                                                                                                            19.00 – +Stefania Foryś

WTOREK – 08.08.2023 – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA, PREZBITERA                                                                9.00 – + Stefania Foryś                                                                                                                                                18.00-19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu                                                                                                   19.00 – Dziękczynna z okazji 15. rocznicy ślubu Agnieszki i Tomasza, o Boże błogosławieństwo dla Alexa

ŚRODA – 09.08.2023 – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, PATRONKI EUROPY              9.00 – + Krystyna Radzoch                                                                                                                                 19.00 – +Stefania Foryś

CZWARTEK – 10.08.2023 – ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA , DIAKONA I MĘCZENNIKA                                            9.00 – + Stefania Foryś                                                                                                                                        19.00 – + Krystyna Wąsowska                                                                                                                                    19.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

PIĄTEK – 11.08.2023 – WSPOMNIENIE ŚW. KLARY, DZIEWICY                                                                              9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski Boże dla Stevena i o Boże błogosławieństwo na dalsze jego lata                19.00 – +Stefania Foryś

SOBOTA – 12.08.2023                                                                                                                                                9.00 – + Fabian Kurczyna                                                                                                                                          18.00 – + Stefania Foryś

NIEDZIELA XIX ,,A” 13.08.2023                                                                                                                                8.30 – + Anna Koc (26 rocznica)                                                                                                                                10.30 –                                                                                                                                                                        10.45 – Dziękczynna o Boże błogosławieństwo dla Darii z okazji urodzin                                                                  12.00 – + Stefania Foryś                                                                                                                                              18.00 – O Boże błogosławieństwo dla małżonków Ewy i Krzysztofa